O FIRMĚ

_

Charakteristika společnosti:

Jsme česká stavební společnost zabývající se výstavbou rodinných domů – dřevostaveb.

Společnost StarHaus s.r.o. disponuje nejmodernějšími ověřenými technologiemi v oboru dřevostaveb. Používáme jen ty nejkvalitnější certifikované materiály, výhodou je také naše know-how s unikátním vylepšením stavebních dílů na bázi prefabrikátů připravovaných ve vlastní výrobní hale. Výsledkem je rychlá výstavba domu na staveništi a tím i velmi příznivý termín výstavby.
Naše dřevostavby se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty námi realizovaných domů splňují s velkou rezervou normy ČSN, což znamená i do budoucna nízké náklady na spotřebu energií a tím i náklady na provoz domu. Materiály, které používáme pro výstavbu domů jsou výhradně ekologické.

Historie společnosti:

Společnost Starhaus  s.r.o. vznikla v roce 2011 transformací živnostenského podnikání pana Richarda Vaďury, podnikajícího v oboru stavebnictví, kde postupně dochází k úzké specializaci na výstavbu rodinných domů. V současné době se společnost dynamicky rozvíjí a má za sebou spoustu úspěšných realizací rodinných domů po celé ČR. V roce 2012, po zvýšené poptávce zákazníků ze Slovenské republiky a po prvních realizacích, dochází  k rozšíření pole působnosti na Slovensku, kde společnost 1.1.2013 otevírá  pobočku s obchodním zastoupením ve Skalici, a to pro uspokojení požadavků  všech zákazníků z tohoto regionu.

Aktuálně je ve výstavbě vzorový dům i pro Slovensko.

Služby, které nabízíme:

Pokud zákazník projeví zájem o realizaci domu naší firmou, v první řadě mu nabízíme možnost prohlédnout si námi realizované stavby, kde získá nejen představu o kvalitě provedených prací, ale cenné jsou zároveň i zkušenosti majitelů domů jak se samotnou výstavbou, tak následným užíváním domu. Tento výběr referenčních staveb je náhodný, popř. je možná návštěva i více domů. Spíše záleží na lokalitě, ve které máte zájem stavět. Našim nosným programem je výstavba rodinných domů, které nabízíme zákazníkům v různých etapách dokončení, a to po zkušenostech a požadavcích ze strany zákazníků. Vycházíme tak vstříc možnostem a požadavkům individuálně. Standardně máme v nabídce dodávku rodinných domů v těchto etapách rozestavěnosti:

  • hrubá stavba
  • uzavřená hrubá stavba
  • dům před dokončením
  • na klíč

Vzhledem k tomu, že disponujeme kvalifikovanými řemeslníky různých oborů, dokážeme kladně reagovat i na požadavky zákazníků, kteří mají zájem o dodávky jednotlivých řemesel.

motto:
Naší prioritou je spokojený zákazník s dřevostavbou od nás, která ho dokáže uspokojit nejen kvalitním bydlením, ale především úsporou energií.

Jednatel společnosti Richard Vaďura