Výroba v hale – proč je tak důležitá?

Výroba stavebních dílců v plně mechanizované výrobní hale je zárukou vysoké kvality a maximální přesnosti stavebních komponentů. Rychlost výstavby domu z velkoplošných stavebních dílců přináší další obrovskou výhodu – je vyloučeno možné poškození konstrukčních materiálů vlivem deště či sněhu a domy se tak mohou stavět prakticky celoročně.

  • Celý dům je po technickém návrhu vyroben v kryté výrobní hale, což má své nepochybné výhody.
  • Technická výroba a přesnost, se kterou se dům vyrábí na milimetrově přesných strojích v plně mechanizované výrobní hale, je nepochybně mnohem kvalitnější, než motorová pila při staveništní výrobě.
  • Výrobou v hale se značně eliminují průtahy ve výstavbě způsobené prostoji z důvodu nepřízně počasí a také předcházíme následnému poškození materiálů větrem, deštěm a jinými nepříznivými vlivy.
  • Spojením zmiňovaných pracovních postupů a dobrého načasování průběhu stavby dojde k velmi rychlé, přesné a profesionálně provedené montáži domu na staveništi.
  • Tímto dojde k významné úspoře jednak finančních prostředků, které byste museli dlouhodobě vynakládat za bydlení v průběhu stavby a také, pokud financujete výstavbu hypotečním úvěrem, zkrátíte období rozestavěné stavby, během něhož platíte bance „drahé úroky zbytečně“ a začnete dříve splácet úvěr samotný.
  • Doba stavby domu je v prvé řadě závislá na počasí, ale dá se říci, že dům na klíč, o velikosti 150 m2 průměrné složitosti provedení, je postaven za cca 3 měsíce.
    Stavba rodinného domu je pro každého z nás významným životním krokem, kdy stojíme před zásadním rozhodnutím. Pro Vaše klidnější rozhodování jsme Vám připraveni na požádání poskytnout reference našich spokojených zákazníků.

Naše stavby se vyznačují nadstandardně tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domu jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií. Výsledná ekonomika stavby v době neustále rostoucích cen energií je tedy na nejvyšší úrovni.

Komentáře jsou vypnuté